МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА САЙТІ ВІД 1000 грн.
Пишіть нам на e-mail: boiler.ukr@gmail.com
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Фітинги розтрубні для напірного водопостачання (ПВХ)

Завдяки оптимальному поєднанню міцнісних, експлуатаційних якостей і помірної вартості, труби ПВХ становлять серйозну конкуренцію сталевим аналогам у водопровідному і каналізаційному господарстві. Істотною перевагою є також універсальні способи монтажу, під час якого використовуються розтрубні фітинги - деталі, що забезпечують надійні та міцні з'єднання окремих елементів ПВХ трубопроводів. Застосування трубопроводів із полівінілхлориду найдоцільніше для транспортування води та технічних рідин температурою до +45-60оС.

Особливості розтрубних фітингів із ПВХ
На відміну від різьбових і зварних конструкцій, з'єднання в розтруб не вимагає використання спеціального обладнання та пристосувань, даючи змогу швидко і без зусиль виконувати роботи з монтажу систем водопроводу і каналізації будь-якої складності. Розміри фітингів точно відповідають діаметру труби, дозволяючи легко з'єднувати між собою елементи трубопроводу за допомогою простого стикування до упору. Для герметизації з'єднань передбачені кільця ущільнювачів, що виключають протікання робочих рідин.

Використовувати розтрубні з'єднання рекомендується при монтажі як зовнішніх, так і внутрішніх комунікацій складної конфігурації. З їхньою допомогою можна виконати:

  • З'єднання горизонтальних і вертикальних прямолінійних ділянок;
  • Повороти під потрібним кутом (90, 45, 30, 67, 22, 11 градусів);
  • Встановлення приладів обліку, запірної арматури, апаратури КВП і автоматики.

Розтрубні з'єднання дають змогу об'єднувати елементи трубопроводів із різних матеріалів, включно із сегментами з ПВХ, полімерів і металів, включно з чавуном і сталлю.

Переваги використання цього типу фітингів

  • Поряд з істотним спрощенням монтажних робіт, до технічних переваг розтрубних фітингів ПВХ можна віднести:
  • Надійність конструкцій і, як наслідок - тривалі терміни експлуатації трубопроводів (до 35 років). Комунікації з ПВХ не схильні до корозії, стійкі до впливу агресивних хімічних речовин, на гладких внутрішніх поверхнях відсутні осадові відкладення;
  • Різноманітність видів фітингів, з яких нескладно вибрати оптимальний варіант;
  • Незначна вага трубопроводу за рахунок невеликої питомої ваги матеріалу (ПВХ).

Переваги покупки в нашому сайті

В інтернет-магазині Бойлер.Юа представлено розтрубні фітинги різноманітної конструкції та розмірів, включно з відводами, муфтами, трійниками, фланцевими з'єднаннями, без яких складно обійтися під час будівництва та ремонту трубопроводів ПВХ. Якість усього асортименту виробів, розрахованих на тиск до 10 кгс/см2 і призначених для експлуатації на зовнішніх і напірних трубопроводах, підтверджено гарантією виробників.

У нас ви можете купити високоякісну продукцію від перевірених компаній за доступними, конкурентними цінами, з доставкою по Україні.

Немає товарів

Вгору